KONST / Litografier / Färglitografi 17453303

nr 1745 3303

Marion Belin

(f. 1933), Sverige

Signerad, numrerad EA 5/30. Färglitografi. Bladets mått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm

Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:30:34

Marion Belin

Läs mer om Marion Belin